Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

sprzataniaswiata logo

 

W piątek 22.09 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 wzięli udział w 24 edycji Ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. Zgodnie z jej tegorocznym hasłem „Nie ma śmieci - są surowce”, Nasi uczniowie wyruszyli ulicami Spółdzielni Mieszkaniowej „Nad Jarem” aby nie tylko oczyścić najbliższą okolicę, ale również odbyć bardzo ważną lekcję w terenie. Głównym celem tych zajęć była zmiana postrzegania odpadów jako śmieci i dostrzeżenie ich surowcowego potencjału.

Coroczne akcje "Sprzątania Świata" to nie jedyna forma działań podejmowanych przez społeczność Szkoły Podstawowej  nr 11 na rzecz ochrony przyrody. W naszej szkole cały rok trwa selektywna zbiórka surowców wtórnych i zbiórka niepotrzebnych telefonów.  Na co dzień nasi uczniowie aktywnie zajmują się zbiórką oraz segregacją odpadów, która każdego roku kończy się konkursem na mistrza wśród szkół  w selektywnej zbiórce odpadów.

Organizatorzy akcji:
I. Wasilewska, K. Szczepańska, K. Szyk- Gira

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.