Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

IMG 20240604 WA0102 58526

Już 19 czerwca o godz. 16 zapraszamy do Jedenastki na rodzinne potyczki sportowe w duchu olimpiady 🏆🤸🏻‍♂️🏑🏋🏻‍♂️⛹🏻‍♂️

 Dobra zabawa gwarantowana 👍❤️🎉

 

Potyczki Językowe

W zeszłym tygodniu uczniowie klas siódmych podczas lekcji języka niemieckiego wzięli udział w Potyczkach Językowych. Każda z grup uczniów musiała zmierzyć się z kilkoma zadaniami dotyczącymi krajów niemieckojęzycznych: między innymi musieli rozszyfrować polecenia i odpowiedzieć na różne pytania, były również zdania zapisane w odbiciu lustrzanym jak też tekst z ukrytą częścią wiersza. Największym wyzwaniem dla uczniów było wykonanie zadania polegającego na rozszyfrowaniu zdania z użyciem Szachownicy Polibiusza.  Kluczem do sukcesu była przede wszystkim współpraca uczniów wewnątrz grup. Przy okazji zabawy uczniowie poszerzyli swoja wiedzę związaną z krajami niemieckojęzycznymi.

Sebastian Kutra

Klasa II C i II D na kolejnych warsztatach z cyklu "Historia ziemniaka"

Klasa II C i II D odwiedziły dziś po raz drugi Ziołowy Dzbanek w Sąpach na kolejnych warsztatach z cyklu "Historia ziemniaka", dziś pieliliśmy posadzone przez siebie ziemniaki, zwiedzaliśmy gospodarstwo, mieliśmy okazję poznać nowych zwierzęcych mieszkańców gospodarstwa, podziwialiśmy zioła i rośliny i wzięliśmy udział w nowych warsztatach "Ziołowe SPA". Mimo deszczowej aury dopisał nam dobry humor i dzień zaliczamy do udanych 😀🌼🌿

Toruń - zdobyty w piątek 7.06.

Uczniowie czwartych klas - b i c - poczuli smak własnoręcznie zrobionego piernika, zwiedzili Dom Kopernika i spacerowali po uroczych uliczkach Starówki.

Oto jak spędzali czas 😃

Klasa IIa

W dniu dzisiejszym mieliśmy wyjątkowego gościa. 😀Odwiedził nas Pan Adam Dudzic, dziadek naszej uczennicy Małgosi. Pan Adam opowiedział nam o pracy pszczelarza, dzieląc się swoimi doświadczeniami i pasją do pszczół. To była wspaniała okazja, aby dowiedzieć się więcej o roli pszczół w przyrodzie i znaczeniu ich ochrony.

Serdecznie dziękujemy Panu Adamowi za inspirującą wizytę!🙂

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.