Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Nasza zeróweczka szkolna przystąpiła do ogólnopolskiego projektu propagującego regularne czytanie książek wśród przedszkolaków: "Mały miś w świecie wielkiej literatury".

Naszej klasowej maskotce, misiowi, drogą głosowania, dzieci nadały imię MILUŚ.😁🤩👍 Miś, odwiedził już dom Dominika. Tam przeczytano mu, wraz z rodzicami, ciekawą książkę. W ten weekend będzie gościem u Bartusia. Dzieci w specjalnym dzienniczku ilustrują treść przeczytanej misiowi książki. Miś podróżnik wydaje się być bardzo zadowolony z faktu, że spędzi ten rok szkolny w zeróweczce. Codziennie jest noszony, przytulany i uczestniczy w codziennych zabawach przedszkolaków.

16 października klasa III b i IIId uczestniczyły w Marszu żywności. 16 października to Światowy Dzień Żywności. Święto to ma na celu przybliżenie tematu globalnych problemów żywnościowych w tym walki z głodem i niedożywieniem. Tego dnia nasi uczniowie przebrani za produkty spożywcze, warzywa lub owoce przemaszerowali ulicami Elbląga z transparentami, na których widniały hasła nawiązujące do tematu przewodniego. Na zakończenie tegorocznej akcji dzieci wzięły udział w ekologicznym quizie. Połączyliśmy naukę i zabawę - było świetnie!

Koniec tygodnia dla kl. 2b był pracowity, ale za to bardzo przyjemny. Uczniowie postanowili sprawić małą niespodziankę swoim młodszym kolegom z przedszkola. Przygotowali dla nich inscenizację wiersza "Na straganie". Kiedy trema minęła, drugoklasiści stwierdzili, że chętnie odwiedzą również pierwszoklasistów. Mamy nadzieję, że swoimi występami sprawiliśmy im odrobinę radości.

 

 

Dziś na zajęciach plastycznych z panem Bogdanem Kilińskim wykonaliśmy jesienne drzewka z wykorzystaniem pianki do golenia i farb. Wszyscy wykazali się wielką kreatywnością przy wykonywaniu swojego drzewka. Dzięki dzisiejszym zajęciom poznaliśmy nowy sposób tworzenia ciekawych prac plastycznych.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów