Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

Zobacz nas na Facebooku: #ZeróweczkaSzkolnaSP11

Nasza zeróweczka z wizytą w filii nr 3 biblioteki elbląskiej.

W trakcie dzisiejszych zajęć warsztatowych z cyklu "w kręgu wartości" poruszyliśmy temat beztroskiego dzieciństwa. Rozmawialiśmy o emocjach i uczuciach, które towarzyszą nam już od dnia narodzin. Co uszczęśliwia dzieci, a co sprawia, że odczuwają smutek? Czego potrzebujemy najbardziej w życiu? Jak czuć się kochanym, zaopiekowanym, docenionym? Pracowaliśmy z tekstem A. Lindgren pt.: "Dzień dziecka w Bullerbyn". Powstały prace plastyczne origami według własnego pomysłu dzieci oraz kolorowe, balonowe zwierzątka.

Dziękujemy za wszystkie spotkania, które miały miejsce w tym roku szkolnym, tak wiele mądrych przemyśleń i pięknych rozmów.

Robotyka w naszej zeróweczce

Na ostatnich zajęciach informatycznych w tym roku szkolnym dzieci skonstruowały z klocków lego bramkarza. Zastosowały z powodzeniem przekładnię pasową.
Jak zwykle było przy tym mnóstwo frajdy i radości z wykonanego zadania. Brawo!👌🏻

Celebrujemy Dzień Mamy i Taty w naszej zeróweczce

Dziękujemy za Państwa obecność na dzisiejszej uroczystości, dobry humor oraz życzliwość.

Życzymy jak najwięcej powodów do radości i dumy z Państwa pociech.

Zeróweczka szkolna: nasze aktywności w ostatnim czasie

Dziękujemy za gościnę oraz ciekawe zajęcia literacko-plastyczne pani praktykantce oraz pani Marysi z naszej biblioteki szkolnej. Wywiązała się ciekawa dyskusja na temat ulubionych lektur. Dzieci wykonały kolorowe zakładki do książek. Za nami pierwsza w tym sezonie wiosennym wizyta w osiedlowej lodziarni. Jako zwieńczenie zajęć dydaktycznych powstały papierowe zwierzątka zamieszkujące Azję oraz Afrykę. Poznaliśmy chińskie legendy i baśnie. Bawiliśmy się w teatrzyk klasowy naszymi kukiełkami-smokami.

Nasza zeróweczka: certyfikat za ukończony projekt edukacyjny jest już w naszych rękach

Dziękuję dzieciom za entuzjazm, zaangażowanie oraz twórcze pomysły podczas realizacji poszczególnych zadań z ogólnopolskiego projektu edukacyjnego: "Zabawa sztuką" w duchu pedagogiki F. Froebel'a.

Pani Marta 🤗

Wycieczka klasowa naszej zeróweczki do parku rozrywki "Dinopark" w Malborku

Za nami fantastyczny dzień pełen różnorodnych atrakcji, spędzony na wspólnej zabawie oraz aktywnościach sportowych w plenerze 

Nasza zeróweczka na zajęciach literacko-plastycznych w filii nr 3 biblioteki elbląskiej

To już nasze przedostatnie spotkanie w tym roku szkolnym z cyklu: w kręgu wartości". Tym razem poruszyliśmy temat uczciwości.

Czym kierować się w życiu, aby móc być sobą, prawdziwym i szczerym, nie raniąc przy tym innych ludzi. Co oznacza uczciwe postępowanie w szkole, w domu, wśród znajomych i przyjaciół. Za nami piękne i mądre wymiany myśli. Powstały kartki z życzeniami dla rodziców. Wysłuchaliśmy wzruszającego tekstu literackiego autorstwa Agnieszki Frączek i Elen Lescoat.

Bawiliśmy się w kalambury. Dziękujemy za wspólnie spędzony poranek.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.