Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Przedszkolaki przygotowały dla swoich Dziadków występ artystyczny. Wykonały własnoręcznie wszystkie prezenty. Nie zabrakło wspólnych rozmów przy słodkim poczęstunku. Dziękujemy Wszystkim za tak liczne przybycie, za Państwa serdeczność i dobry humor. Tacy Dziadkowie to prawdziwy skarb, niestrudzeni towarzysze zabaw i wspaniali przyjaciele!😍 Życzymy Państwu jeszcze raz 100 lat i pociechy z wnucząt!

Nauka przez zabawę, wspólnie, ciekawie spędzony czas w sali oraz na dworze, praca indywidualna oraz w grupie. Przed nami kolejny intensywny tydzień!

Pozdrawiamy 🤗

W piątkowe przedpołudnie dzieci uczestniczyły w zajęciach literacko - plastycznych w filii nr 5 biblioteki elbląskiej. Dziękujemy Paniom bibliotekarkom za wspaniałe zabawy, mądrą opowiastkę nt.miłości, przyjaźni oraz rodziny, ciekawe ćwiczenia oddechowe, prace plastyczne, które stały się prezentami dla rodziców oraz mnóstwo serdeczności i pozytywnej energii!! Przedszkolaki były zachwycone 🤩 Po wizycie w bibliotece, udaliśmy się na pobliski plac zabaw oraz siłownię na świeżym powietrzu, aby zadbać o naszą formę fizyczną. 🏃‍♂️🏃‍♀️💪

Życzymy wszystkim udanego końca tygodnia :-)

 W dniu dzisiejszym odwiedziła zerówkę szkolną Mama Oliwki, Pani Alina wraz z żółwiem wodno-lądowym o imieniu Sammy. Od Oliwii dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek nt. jej pupila. Każdy mógł wziąć zwierzaka na ręce oraz go pogłaskać. Obejrzeliśmy film przyrodniczy dla dzieci nt. gadów oraz żółwi: morskiego, błotnego oraz stepowego. Wiemy już jaki rodzaj pokarmu spożywają, jaki wiodą tryb życia, jakie są cechy charakterystyczne dla danego gatunku. Na koniec wykonaliśmy także pracę plastyczną techniką 3 D: żółwia wodno-lądowego.🐢

 Za nami łamigłówki matematyczne i językowe. Uczymy się jak zwykle poprzez zabawę. Świętowaliśmy także urodziny: Lilianki, Kornelii, Aleksandra i Krystiana. 100 lat kochani, spełnienia marzeń i jeszcze więcej entuzjazmu i radości w odkrywaniu świata! 🎂🍰🍬 Jesteśmy już w karnawałowym nastroju, gotowi do wspaniałej zabawy!

W tym tygodniu, w zerówce szkolnej, nie zabrakło aktywności manualnych, gier zręcznościowych, rozgrywek planszówkowych. Korzystaliśmy z pięknej aury, chodząc codziennie na spacery oraz spędzając aktywnie czas na placach zabaw. Bardzo podobały nam się zajęcia literacko- plastyczne w filii biblioteki elbląskiej na ul.Ogólnej. Wraz z "Nelą małą reporterką" lepiej poznaliśmy florę i faunę Finlandii. Wizyta w sali zabaw "Meksyk" sprawiła nam mnóstwo frajdy.

Życzymy wszystkim udanego końca tygodnia.😀

Marta Pietruczuk

Uczymy się nowych słów i zwrotów, utrwalamy już te poznane śpiewając i świetnie się przy tym bawiąc.
W tym tygodniu mieliśmy zajęcia o tematyce świątecznej. Było super😍

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.