Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
Mamy brąz

Uczennice klasy VIC: Iga Bałdyga 🥉 oraz Aurora Farzami 🥉wzięły udział w konkursie języka angielskiego MASTER ENGLISH organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16.
Konkurencję dotyczyły znajomości słówek, gramatyki oraz IDIOMÓW, które nasze reprezentantki śpiewały jak z nut. Z zadaniem polegającym na czytaniu ze zrozumieniem też poradziły sobie znakomicie! Podczas konkursu wzięły również udział w grze w kalambury oraz zadaniach z użyciem nowoczesnych technologii.

Poziom konkursu był naprawdę wysoki, a nasze uczennice były najmłodsze wśród uczestników.

Dzięki wspaniałym umiejętnościom językowym dziewczyny wywalczyły III miejsce w konkursie! To było piece of cake !

GRATULUJEMY 👏

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Wokalno-Recytatorskim "Co mi w duszy gra"

17 maja dwie uczennice z naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Wokalno-Recytatorskim "Co mi w duszy gra", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu.
Z dumą donosimy, że 🥇 pierwsze miejsce w konkursie w kategorii - recytacja zajęła Wiktoria Sułkowska (kl. Va), która w sposób brawurowy zaprezentowała wiersz J. Porazińskiej "Plama na podłodze". Wiktoria zdobyła uznanie zarówno jury jak i widowni 👏👏👏

Piękną i poruszającą recytację przygotowała również Zuzanna Wiśniewska (kl. VIIb)  i chociaż nie znalazła się w trójce osób nagrodzonych, to wyróżniła się dojrzałością przekazu.

Gratulujemy obu recytatorkom i życzymy dalszych sukcesów 🥰

B.B.

10 maja odbył się apel klas I-III

10 maja odbył się apel klas I-III, w trakcie którego zostały wręczone dyplomy za udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. Naszą szkołę w konkursie reprezentowała bardzo liczna grupa. Łącznie było to, aż 69 uczestników!!!

Na szczególne wyróżnienie zasługują laureaci jest ich 14! Są to: Kaja Prokurat – (Id), Leon Duszyński (Ib), Wojciech Gutowski- 16 miesce w kraju (IIa), Leon Zakrzewski (IIb), Weronika Żołnieruk (IIa), Mikołaj Łagodziński (IIb), Jakub Lemanowicz (IIc), Karolina Natzke – 12 miejsce w kraju (IIIB), Blanka Agejczyk- 13 miejsce w kraju (IIIa), Lena Grycko (IIIC), Mikołaj Jagodziński (IIIC), Bartosz Baliński (IIIc), Maja Bichta (IIIc), Tymon Kolus (IIId).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

W czasie uroczystego apelu z okazji Święta Konstytucji 3 Maja zostały wręczone nagrody i dyplomy uczniom, którzy brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym FENEK. W naszej szkole do tego konkursu przystąpiło 74 uczniów z klas I-III. Aż 39 z nich uzyskało tytuł laureata konkursu kwalifikując się na wysokie miejsca w Polsce. Czworo z nich Borys Szczęsny (kl. I a), Maja Piotrowska (kl.III b), Mikołaj Jagodziński (kl.III c), Tymon Kolus (kl.III d) zasługuje na szczególne wyróżnienie, ponieważ uzyskali najwyższą punktację i zajęli III miejsce w Polsce.

Gratulujemy wszystkim młodym matematykom i życzymy dalszych sukcesów 👏👏👏👏👏

Gabriel Gruz uczeń klasy 7.

Gabriel Guz, uczeń klasy 7.a, osiągnął ogromny sukces w Olimpiadzie Cambridge Challenge organizowanej przez Międzynarodowe Liceum Regent w Elblągu. Gabriel reprezentował naszą szkołę, jako jeden z 200 finalistów z całej Polski — pokonał prawie 2000 uczestników. W tym roku nie udało mu się jednak dostać do ścisłego finału.

Życzymy Gabrysiowi dalszych sukcesów i nieustającej pasji w nauce języka angielskiego.

 

 

Amelia Jernat zdobyła 🥇 I miejsce w międzyszkolnym konkursie logopoedyczno-plastycznym pt. "Jedno slowo - znaczeń wiele", natomiast Hanna Stankiewicz, uczęszczająca także do klasy 2.b - wyróżnienie

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 2.b Amelia Jernat zdobyła 🥇 I miejsce w międzyszkolnym konkursie logopoedyczno-plastycznym pt. "Jedno slowo - znaczeń wiele", natomiast Hanna Stankiewicz, uczęszczająca także do klasy 2.b - wyróżnienie. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🤩

 

"Dobrem pokonajmy zło" laureaci konkursu

"Dobrem pokonajmy zło" to hasło konkursu, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu. Wzięły w nim udział dwie uczennice naszej szkoły i zdobyły najwyższe miejsca ❤️

Zuzanna Wiśniewska z klasy VIIb - w kategorii: wiersz 🥰 oraz Wiktoria Sułkowska - w kategorii: odezwa/apel🥰 Dziewczyny pięknie zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie i oratorskie 🤗 a mądrością przekazu poruszyły publiczność oraz jury.

Gratulujemy Wiktorii i Zuzi sukcesu 👏👏👏 i czekamy na uroczystość poświęconą przeciwdziałaniu agresji i walce o bezpieczną szkołę, która odbędzie się 26 marca w CSE "Światowid" w Elblągu. Laureaci konkursu będą mieli okazję wystąpić tam przed szerszą publicznością 😍🤗😀

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.