Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

arka gier sp11

Odwiedź profil Arki Gier na Facebook

 

Zapraszamy uczniów SP11  na zajęcia Arki Gier

Szachowe Mistrzostwa klas I-III w Szkole Podstawowej nr 11

Od kilku lat uczniowie Jedenastki uczestniczą w programie "Edukacja przez szachy w szkole", trzykrotnie brali udział w rozgrywkach ogólnomiejskich, a indywidualnie w innych zawodach. Po raz pierwszy mieli okazję zawalczyć między sobą o tytuł Mistrza Szkoły klas I-III.

W turnieju udział wzięło 30 młodych szachistów, którzy rozegrali łącznie 60 partii w 4 rundach. Najlepszym z graczy okazał się Wojciech Gutowski z IIA, podobny wynik uzyskał Mikołaj Jagodziński z klasy IIIC, trzecie miejsce zajął Aleksander Kołakowski z klasy IIID. Najlepszy z uczniów klas pierwszych Oskar Kulik-Gała zajął czwarte miejsce. Atmosfera w czasie turnieju była pełna emocji i skupienia, po pierwszych porażkach niektórzy nawet wymagali pocieszenia i otarcia łez, ale wszyscy dzielnie ukończyli swoje partie. Dziękujemy starszym kolegom za pomoc w sędziowaniu i obsłudze turnieju, a UKS Skoczek za wypożyczenie zegarów. Przygotowujemy się do Mistrzostw Szkoły, do których dołączą starsi uczniowie.

Przygotował Piotr Zbierzchowski

VIII Mistrzostwa SP11 w Superfarmera

21. maja 10 uczniów Jedenastki zmierzyło się w ósmych już Mistrzostwach Szkoły w grze matematycznej Superfarmer autorstwa prof. Karola Borsuka. Gracze mierzyli się nie tylko z przeciwnikami przy stole, ale także z pewną losowością w grze. Po raz pierwszy w naszym szkolnym turnieju pojawiły się zmiany w regułach z dodatku Borsuk, co przyśpieszyło rozgrywki, ale dodało też większy element nieprzewidywalności.

W tym roku najlepszym hodowcą okazał się Tymon Kolus (kl. IIID), wicemistrzynią została Klara Blicharz (kl. VIIC), kolejne miejsca zajęli Alicja Węgrzynek (kl. IVB) i Tymoteusz Junker (kl. IVA). Najlepsza czwórka będzie mogła już w czerwcu reprezentować szkołę w IX Mistrzostwach Polski Szkół, które odbędą się w Sztumie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki Mistrzostw:

1. Tymon Kolus 438 pkt

Liga Rummikuba - podsumowanie sezonu 2023/2024

 25 kwietnia rozegraliśmy ostatnią - szóstą kolejkę Ligi Rummikuba w bieżącym roku szkolnym. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła Anetta Gutowska, wicemistrzynią została Julia Piechowiak (absolwentka szkoły), kolejne miejsca zajęły Magdalena Maszaro i Justyna Łanik. Najlepszym z uczniów Jedenastki okazał się Szymon Maszaro z klasy VIID, najmłodszym uczestnikiem był Wiktor Krawczyk z klasy pierwszej. W sumie udział wzięło 27 uczestników. Cieszymy się z niemal rodzinnej atmosfery, którą udało się stworzyć w czasie spotkań.

Dziękujemy za rzetelne prowadzenie rozgrywek państwu Piechowiak i dyrekcji za bardzo dobrą współpracę. Zapraszamy na kolejne spotkania ligowe po wakacjach.

Wspaniałe wyniki chłopców z SP11 w II Turnieju Juniorskim klubu szachowego E4

Wspaniałe wyniki chłopców z SP11 w II Turnieju Juniorskim klubu szachowego E4

Marek Czachorowski - I miejsce
Nikodem Lewna - III miejsce
Jan Gosieniecki - VII miejsce

Gratulujemy!!!

Szkolna  Liga Rummikub

 

Planszówki  jak zwykle królowały

6 listopada, podczas cyklicznego spotkania Arka Gier SP11 dopisała frekwencja wśród najmłodszych graczy - odwiedzili nas tłumnie pierwszoklasiści, ale dopisali i starsi 👨‍👩‍👧‍👦

Od razu rozpoczęły się ciekawe rozgrywki w grę SOWY i EKOSYSTEM 2. Dzięki tym ciekawym pozycjom zgłębiliśmy tajniki snu oraz planowaliśmy swój własny EKOSYSTEM i przenieśliśmy się w świat rafy koralowej 

Jak zwykle całe spotkanie w przemiłej atmosferze 👍 😁

ARKA GIER SP 11

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.