Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

arka gier sp11

Odwiedź profil Arki Gier na Facebook

 

Zapraszamy uczniów SP11  na zajęcia Arki Gier

W tegorocznych mistrzostwach wzięło udział łącznie 37 osób z klas od II do VII. Uczniowie mogli rzetelnie sprawdzić swoją wiedzę o zwierzętach.

6 marca w Turnieju klas II i III pierwsze miejsce zajął Karol Straszkiewicz z klasy II D, tylko o 1 błąd więcej mieli Jan Asiukiewicz (kl III D) i Patryk Organowski (kl II C). W tym roku starsi uczniowie nie dali rady dorównać młodym mistrzom.

11 marca tegorocznym Mistrzem został bezkonkurencyjny Jan Asiukiewicz, a wicemistrzami Karol Straszkiewicz i Maciej Batko.

Nagrody ufundowało wydawnictwo Rebel. Dziękujemy serdecznie!

W sumie rozegrano 77 gier, uczestnicy zagrali ponad 1500 kart. Mistrz na 48 zagranych kart popełnił tylko 1 błąd.

Gratulujemy wszystkim wspaniałej wiedzy!

styczeń

Miłośnicy gier planszowych spotkali się dzisiaj przy planszy. Młodzież chętnie grała w przeróżne gry, ale przebojem była "nówka" - Yeti.

Zapraszamy na spotkania w Nowym Roku.

12 grudnia już po raz czwarty w tym roku w SP11 dorośli i dzieci bawili się w ramach projektu obywatelskiego Od juniora do seniora - Międzypokoleniowe spotkania przy planszy. Duże zainteresowanie wzbudził turniej w grę Gobblety (wydawnictwa foxgames.pl). W kategorii klas 0-III zwyciężył po samych wygranych Bartek Rokicki z kl. II; w kategorii 15+ najlepsi okazali się: p. Asia (I miejsce) i p. Marcin (II miejsce); a w kategorii klas 4-8 najlepszy był Staś Zbierzchowski, drugi - Maciej Batko, trzecia - Julia Piechowiak.

W sumie w 3 kategoriach wiekowych walczyło 22 zawodników.

Dziękujemy wszystkim za miłą zabawę i zapraszamy już w Nowym Roku!

Piotr Zbierzchowski

14 listopada 2019 już po raz trzeci spotkali się miłośnicy gier planszowych w ramach realizacji projektu „Od juniora do seniora”. Projekt zakłada comiesięczne spotkania, w czasie których można pograć w gry planszowe, konstrukcyjne i logiczne.

Dzisiejsze spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Było nas ponad 100. Każdemu spotkaniu towarzyszą konkursy. Tym razem uczestnicy brali udział w turnieju „Speedcups” oraz „Timeline”. W pierwszym, w kategorii młodszych zawodników, zwycięstwo przypadło Jasiowi Asiukiewiczowi z klasy 3d, natomiast w kategorii starszaków zwyciężyła Emilka Tonga, nasza absolwentka. Turniej „Timeline. Polska” wygrała Magdalena Semków z klasy 6c.

Gratulujemy!

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zapraszamy w grudniu.

Organizatorzy, szkolne koło gier bez prądu

18 X - Świetny wynik na Mistrzostwach Polski Szkół w Sztumie. Julia Piechowiak zajęła 16, a Szymon Maszaro 19 miejsce (na 110 uczniów z 55 szkół z całej Polski). W Mistrzostwach Nauczycieli p. Piotr Zbierzchowski zajął III miejsce.

Warto zaznaczyć, że w turnieju zwyciężyła nasza ubiegłoroczna absolwentka Emilia Tonga. Dziękujemy gorąco organizatorom - klubowi Pionkolandia ze Sztumu.

Przygotował: Piotr Zbierzchowski

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.