30 Lecie SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Zainspirowani zabawnymi wierszykami Wisławy Szymborskiej, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu, aby uczcić nadchodzący jubileusz XXX-lecia istnienia szkoły, tworzyli lepieje. Są to krótkie wierszyki mające wykazać wyższość chodzenia do szkoły nad innymi czynnościami ;-).

Oto pomysły naszych wychowanków:

Lepiej siedzieć w „jedenastce”,

niż się chłodzić  na Alasce.

 

Lepiej iść do „jedenastki”,

niż popełniać jakieś wpadki.

 

Lepiej iść do „jedenastki”,

niż podjadać wciąż kiełbaski.

 

Lepiej chodzić do tej szkoły,

niż opędzać się od pszczoły.

 

Lepiej w „jedenastce” bywać,

niż przesiedzieć dzień na rybach.

Martyna Szwaracka, V a

Niedawno obchodziliśmy Perłowy Jubileusz 30- lecia szkoły i z tej też okazji uczniowie wykonali makiety, które przedstawiają naszą szkołę. To właśnie uczniowie są najlepszymi obserwatorami i zadbali o każdy szczegół, który charakteryzuje naszą szkołę. Umieścili ławeczki, boiska, zieleń, a nawet gołębie, które są częstymi gośćmi na budynku naszej szkoły. Wykorzystali różne materiały, a efekty ich pracy widzimy na zdjęciach. Podziękowanie uczestnikom odbędzie się na najbliższym apelu.

B. Sakowska

thumb literacki 700x467

„W miarę upływu czasu wszystkie wspomnienia szkolne błękitnieją”. Konkurs literacki  organizowany z okazji 30-lecia Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu rozstrzygnięty.

W kategorii UCZNIOWIE  najciekawsze prace napisały: Kinga Maj z kl. VII c i Zuzanna Brocka reprezentująca kl. VI c. Dziewczęta w interesujący sposób przywołały w pamięci wydarzenia, które były dla nich źródłem wielu niezapomnianych emocji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mogliśmy jednak przekonać się, że zgodnie ze słowami naszego patrona:

"Szczególnie cenne są wspomnienia przefiltrowane przez upływający czas."
kornel Makuszyński

Zapraszamy do zapoznania się ze wspomnieniami naszych absolwentów: Natalii Witkowskiej i Tomasza Magonia.

 

W minionym tygodniu na godzinę wychowawczą do klasy 5 d zawitała Pani Agnieszka Mital, która jest absolwentką naszej szkoły, a prywatnie mamą Oli uczennicy naszej klasy. Swoją edukację rozpoczęła w 1989 roku, czyli od początku istnienia JEDENASTKI.
Nasz miły gość opowiedział o początkach szkoły i swoich przygodach. Nie obyło się bez śmiesznych anegdot i gradu pytam ze strony piątoklasistów. Mama Oli opowiedziała też o swojej pasji, jaką jest taniec i pokazała fragment show w ktorym występowała. Mieliśmy również okazję zobaczyć profesjonalne buty i strój do tańca.

To był miły dzień!

Magdalena Szyk-Wojtkiewicz

316762d

Natalia Witkowska

Szanowna dyrekcjo, drodzy nauczyciele, uczniowie i jakże licznie zgromadzeni tu goście, sympatycy, absolwenci Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu!

Mam zaszczyt, w tym jakże podniosłym dniu, stanąć przed Wami jako jedna z wielu absolwentów, którzy przez lata opuszczali progi tego budynku.

Szkoła Podstawowa nr 11 była dla nich pierwszym ważnym, a być może jednym z najważniejszych etapów edukacji i przepustką do osiągnięcia życiowego sukcesu.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.