Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
Bal Karnawałowy w klasach 0-III

19 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy w klasach 0-III. Atmosfera była niesamowita, pełna kolorów, radości i kreatywności. Dzieci pojawiły się w pięknych, kolorowych strojach, przywdziewając role księżniczek, rycerzy, piratów, biedronek i innych bajkowych postaci. Na dzieci czekały zabawy i wspólne tańce przy muzyce. Każda klasa wykonała zimowy plakat. Wszyscy uczestnicy balu mogli cieszyć się wspólną zabawą. Dziękujemy uczennicom z klas starszych, które razem z nami bawiły się podczas balu.

Życzymy wszystkim radosnych i bezpiecznych ferii zimowych.❄⛄☃️❄

Zajęcia kulinarne w 3.b

Dzieci z klasy 3b podczas zajęć kulinarnych miały okazję samodzielnie upiec chleb, zrobić masło i żuławski deser serowy. Swoim chlebkiem podzielili się zapewne z domownikami. Drożdżówka z własnoręcznie zrobionym masłem i miodem smakowała wybornie

"Wiosenny lapbook" w grupach wykonali uczniowie klasy Id.

Lapbook o wiośnie poszerza wiedzę, pozwala na pełniejsze zaangażowanie w treści poznawcze, zwiększa satysfakcję z wykonywanych działań, porządkuje rzeczywistość, pozostawia emocjonalny ślad, dzięki któremu dzieci uczą się lepiej z wykorzystaniem pamięci sensorycznej.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.