Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

Otwórz Panel

20170510 083040 COLLAGE 600x600

Michał Banasiuk otrzymał nagrodę GRAND PRIX w zawodach "UKS Orlik Elbląg w Strzelaniu"

Michał Banasiuk z kl.III b brał udział w zawodach "UKS Orlik Elbląg w Strzelaniu" i otrzymał nagrodę GRAND PRIX! 🏆

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🥇🥇🥇

Uczniowie naszej szkoły Chanel Ciepłucha oraz Szymon Maszaro wraz z drużyną UKS Wikingowie zajęli 1. miejsce

Uczniowie naszej szkoły Chanel Ciepłucha oraz Szymon Maszaro wraz z drużyną UKS Wikingowie zajęli 1. miejsce w międzynarodowym turnieju hokeja na lodzie w Elblągu!

XXXVIII MIMS w Indywidualnej Halowej Lekkiej Atletyce

W kategorii chłopców podobnie jak dziewczęta, Jedenastka zajęła I miejsce. 🏆🥇💪

Aż cztery medale padły łupem naszych zawodników.

• W skoku wzwyż srebrny medal zdobył Łukasz Drop z kl.7.d. a brązowy jego kolega z klasy Bartosz Łukiewicz.
  • W pchnięcia kulą 4kg przegrywając zaledwie o 2 cm srebrny medal zdobył Jakub Piotrowski z kl.7.a. a brązowy Aleksander Braczkowski z kl.7.d.
  • Biegacze też się dobrze sprawili, Michał Bartkowski i zdobywca 4 miejsca Franciszek Zieliński, obaj z kl.7.d.

Podsumowując, był to bardzo udany start naszych siódmoklasistów, którzy na równi rywalizowali z ósmoklasistami, ustanawiając aż 4 Lekkoatletyczne Rekordy SP 11.

• W biegu 2x30m Wiktoria Stypułkowska 10,04 i Franek Zieliński 9,64
  • W skoku wzwyż Łukasz Drop poprawił własny rekord o 10 cm skacząc 155 cm.
  • W pchnięciu 4 kg kulą aż o 2 m poprawił rekord Jakub Piotrowski posyłając kulę na odległość 12,10 m.

Gratulujemy naszym lekkoatletom sukcesów i czekamy na wiosenne starty na wolnym powietrzu.

Piękna, biegowa pogoda przyciągnęła do Parku Modrzewia bardzo liczną grupę parkrunowców, również tych z SP11

Gratulujemy udziału i z biegu na bieg coraz lepszych wyników.

Zapisy do Biegu Piekarczyka i Mini Biegu Piekarczyka dla dzieci na stronie elektronicznezapisy.pl wciąż trwają.
Pamiętajmy, że szkoły walczą o nagrodę, za jak największą frekwencję w tej wspaniałej imprezie biegowej.

A kto, jak nie JEDENASTKA jest najbardziej rozbieganą szkołą?
Wspólnie damy radę 🏃‍♀️🏃💪👍🥇🏆

4 medale dla SP 11

Reprezentacja dziewcząt SP 11 kl. VIII i młodsze wzięły udział w XXXVIII MIMS HALOWA LA.

➡️ 🥉 W. STYPUŁKOWSKA - bieg 2x30m 👏
➡️ 🥈 D. KOŁECKA - skok w dal 👏
➡️ 🥉 W. STYPUŁKOWSKA - skok w dal 👏
➡️ 🥈O. STAWICKA - pchnięcie kulą 👏

Brawa dla ŁUCJI i LENY, które również osiągnęły super wyniki 😉👏

Dodatkowo możemy pochwalić się, że jako Szkoła na zawodach MIMS LA dziewcząt zarówno wśród klas 6 i 8 zajęliśmy dwa razy 🥇 miejsce zdobywając kolejno: 108 pkt. i 104 pkt. 👏👏👏