
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
🏀 Wielkie brawa dla naszych dziewczyn z klasy sportowej 4a, 3a i 3d! oraz Trenerek Marty Gawron i Joanny Jankowskiej 👏
Podczas turnieju w Działdowie odniosłyśmy 4 zwycięstwa w 5 spotkaniach, pokazując ogromne zaangażowanie, charakter i świetną koszykówkę. W półfinale przez cały mecz prowadziłyśmy, jednak w końcówce rywalkom udało się odwrócić losy spotkania i ostatecznie przegrałyśmy różnicą 3 punktów. Dziewczyny nie poddały się jednak i w meczu o 3. miejsce ponownie stoczyły zacięty bój. Przez większość spotkania byłyśmy na prowadzeniu, a ostatecznie zwycięstwo zapewnił nam rzut w końcówce meczu, dzięki któremu wygrałyśmy 1 punktem!
Ogromne brawa dla całej drużyny za walkę, determinację i piękną grę przez cały turniej. Jesteśmy z Was bardzo dumni! ❤️🏀🥉
Gratulacje dla całego zespołu za świetny występ i zasłużone 3. miejsce!
Czytaj więcej: 🏀 Wielkie brawa dla naszych dziewczyn z klasy sportowej 4a oraz 3a i 3d!
- Szczegóły
- Kategoria: Biegowa Jedenastka
Wielkie gratulacje za udział w tak ekstremalnie trudnym biegu. Jesteśmy z Was dumni! ❤️ Pokazujecie, że wybór trudniejszej drogi, choć bardziej wymagającej, daje dużo więcej satysfakcji i jest sprawdzianem siły i charakteru.
Brawo 👏👏👏👏👏
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Wielki sukces odnieśli młodzi koszykarze z SP 11 w koszykówce 3x3 w ramach Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Działdowie.
W drodze do ścisłego finału SP11 pokonała swoich rówieśników z SP 1 Mrągowo 16 : 9 oraz SP 4 Działdowo 21 do 7.
W wielkim finale SP 11 uległa SP 5 Ełk 14 do 21.
W naszej reprezentacji grali: Bartosz Dębek, Szymon Demski, Szymon Filarski i Kazimierz Pecyna.
Najlepszym zawodnikiem Jedenastki był Kazimierz Pecyna.
Brawo!!!!!
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
22.04.2026 r. w Nidzicy odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3 dziewcząt. Nasza reprezentacja zajęła tam 🥇 I miejsce.
Skład zespołu: Amelia Przybysz, Martyna Łukiewicz, Julia Wojtanowska i Maja Piotrowska
Gratulacje! 👌
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
21.04.2026 r. w Ełki odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. Nasza reprezentacja zajęła tam II m-ce i otrzymała srebrne medale. W drodze do ścisłego medalu Jedenastka pokonała SP 18 z Olsztyna 69 do 37. W finale SP 11 uległa SP 5 Ełk 56 do 34.
Najlepszym zawodnikiem naszej reprezentacji był Bartosz Dębek. Skład zespołu: Szymon Filarski, Bartosz Dębek, Kazimierz Pecyna, Filip Jagodziński, Szymon Demski, Bartek Rokicki, Wojciech Tałaj, Alan Niziołek, Paweł Strzyżewski, Sebastian Anaszko.
Trener Arkadiusz Majewski











































































Librus
TikTok