Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

25 września 2017r. uczniowie klas 1-3 SP mieli okazję bawić się w wiele gier i zabaw o tematyce jesiennej w języku angielskim i niemieckim. Tego dnia każdy uczeń z klas 1-3 SP mógł przyjść do szkoły bez mundurka, pod warunkiem, że miał bluzeczkę w jesiennym kolorze oraz obrazek owocu lub warzywa podpisany po angielsku. Wielu uczniów skorzystało z okazji i szkoła wyglądała barwnie i kolorowo. Imprezę w sali sportowej prowadzili uczniowie z klas: 5a, 7c i 2b G. Była angielska piosenka o strachu na wróble i taniec stracha oraz niemiecka piosenka o krokodylu Schnapim. Ponadto wiele konkurencji łączących znajomość języków obcych i  sport. Wszyscy bawili się wspaniale.

Imprezę przygotowali nauczyciele językowcy:
Magdalena Szyk- Wojtkiewicz, Sebastian Kutra i Mirosława Frączyk.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.