Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
26 września przyłączamy się do ogólnoeuropejskiego Dnia Języków.
top banner 2015 PL
 
Nasze wydarzenie nosi polską nazwę: "ZNAJDŹ PARĘ W JĘZYKU !". We wtorek 26 września rano Uczniowie klas 4-6 SP oraz 2-3 G otrzymają na swoje mundurki wydrukowane słówka, każdy z podstawy programowej swojej klasy. Jedni uczniowie otrzymają słowo po angielsku, a inni to samo słowo, ale po polsku.  Słówka przyklejamy na koszulkę i NA PRZERWACH JEDYNIE (NIE NA LEKCJACH!) szukamy naszej "pary", czyli osoby, która ma nasze słówko - po angielsku lub po polsku. Np. słowa ATTIC i STRYCH to para.Kiedy para się odnajdzie, zapraszamy do punktu Photo naprzeciwko dyżurki, aby wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie.
 
Do zabawy zaprasza Zespół Anglistów ze Szkoły Podstawowej Nr 11 w Elblągu
 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.