Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dzisiaj 17 września w 78 rocznicę agresji Związku Radzieckiego na Polskę we wrześniu 1939r. poczty sztandarowe Szkoły Podstawowej nr 11 i Gimnazjum nr 4 wzięły udział w uroczystościach pod pomnikiem katyńskim na Cmentarzu Agrykoli.

Uroczystość rozpoczęła się od mszy w kościele Wszystkich Świętych a następnie przejściu pod pomnik katyński. Tam odśpiewano hymn państwowy i wysłuchano przemówień odczytanych przez włodarzy naszego miasta. Odbył się Apel Pamięci, dla oddania hołdu Sybirakom pomordowanym, zagłodzonym na śmierć w obozach, poległym na szlakach bojowych i wielu innych bitwach., milionom ofiar sowieckiej agresji 17 września 1939 r. Oddano też salwę honorową. Uroczystość zakończyła ceremonia składania kwiatów. Niech pamięć o poległych trwa w pamięci żyjących.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.