Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Przedszkolaki wiedzą już bardzo dobrze jak stosuje się znaki: większości, mniejszości i równości. Dokonują obliczeń na konkretach. Kolorowe liczmany wykorzystujemy do zabaw w przeliczanie, sortowanie oraz układanie rytmów. Potrafimy robić to bardzo sprawnie. Lepimy często z plasteliny, usprawniając nasze paluszki. Ćwiczymy położenie kierunkowe: przód-tył, lewa-prawa, góra-dół etc. Utrwalamy pisownię liter, układamy z nich samodzielnie wyrazy. Dzieci pracują w parach, w grupach oraz 1:1 z nauczycielem. Nadal lubimy zabawy tematyczne, zwłaszcza te w kierowcę autobusu czy w sklep. Kodowanie sprawia nam wiele frajdy, zwłaszcza wtedy, gdy okazuje się, że zakodowany obrazek to jednorożec w formacie xxl. Z dnia na dzień stajemy się coraz mądrzejsi, a tyle jeszcze chcemy i możemy się nauczyć, świetnie się przy tym bawiąc.

Do zobaczenia w poniedziałek!

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.