Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W piątkowe przedpołudnie dzieci uczestniczyły w zajęciach literacko - plastycznych w filii nr 5 biblioteki elbląskiej. Dziękujemy Paniom bibliotekarkom za wspaniałe zabawy, mądrą opowiastkę nt.miłości, przyjaźni oraz rodziny, ciekawe ćwiczenia oddechowe, prace plastyczne, które stały się prezentami dla rodziców oraz mnóstwo serdeczności i pozytywnej energii!! Przedszkolaki były zachwycone 🤩 Po wizycie w bibliotece, udaliśmy się na pobliski plac zabaw oraz siłownię na świeżym powietrzu, aby zadbać o naszą formę fizyczną. 🏃‍♂️🏃‍♀️💪

Życzymy wszystkim udanego końca tygodnia :-)

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.