Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 W dniu dzisiejszym odwiedziła zerówkę szkolną Mama Oliwki, Pani Alina wraz z żółwiem wodno-lądowym o imieniu Sammy. Od Oliwii dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek nt. jej pupila. Każdy mógł wziąć zwierzaka na ręce oraz go pogłaskać. Obejrzeliśmy film przyrodniczy dla dzieci nt. gadów oraz żółwi: morskiego, błotnego oraz stepowego. Wiemy już jaki rodzaj pokarmu spożywają, jaki wiodą tryb życia, jakie są cechy charakterystyczne dla danego gatunku. Na koniec wykonaliśmy także pracę plastyczną techniką 3 D: żółwia wodno-lądowego.🐢

ozio_gallery_nano

 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.