Szkolne koło turystyczne

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dnia 23 września 2017r. o godzinie 8.00 „Czarne Stopy” wyruszyły w pierwszy w tym roku szkolnym Rajd. 55 JESIENNY RAJD PO WYSOCZYŹNIE ELBLĄSKIEJ rozpoczął się w Nadbrzeżu. Stamtąd raźnym krokiem udaliśmy się w kierunku Kadyn. Trasa Rajdu przebiegała malowniczym szlakiem wzdłuż Zalewu Wiślańskiego obok torowiska kolei PKP. Niektórzy uczestnicy Rajdu z łezką w oku wspominali czasy, kiedy to po owych torach mknął z zawrotną prędkością pociąg. Cóż to były za czasy. Niestety obecnie torowisko w wielu miejscach „przejęła” Matka Natura porastając je trawą i inną bujną roślinnością. Zarówno pogoda, jak i humory nam dopisywały. Trasa naszego Rajdu przebiegała również po drodze Green Velo, korzystaliśmy więc podczas małych przerw z dobroci MOR-ów. Po godzinie 12.00 dotarliśmy na polanę w Kadynach, gdzie czekało na nas ognisko oraz kiełbaski. Były też konkursy krajoznawcze, rysunkowe oraz przyrodnicze.  Tradycyjnie zawsze ktoś z naszej grupy wygrywa w którymś z konkursów, tym razem również tak się stało. Gratulujemy Karolinie wygranej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zapraszamy w grudniu na Rajd Mikołajkowy.

Opiekunowie: Łucja Gniady, Andrzej Derenda, Sebastian Kutra

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.