Szkolne koło turystyczne

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W sobotę 20 maja o poranku wesoła grupka uczniów wraz  z opiekunami wyruszyła ku nowej przygodzie. Tym razem był to 42 Elbląski Wiosenny Rajd EL-WI-RA.  

W Rajdzie udział wzięli zarówno uczniowie gimnazjum, jak też uczniowie ze szkoły podstawowej. Swoją obecnością zaszczycili nas rodzice uczniów SP. Autobusem z placu Jagiellończyka dotarliśmy do Tolkmicka. Dalej ruszyliśmy pieszo w kierunku Kadyn. Przewodnikiem naszym był sympatyczny Pan Leśnik, który w sposób bardzo ciekawy opowiadał o lesie, drzewach. Pogoda była wyśmienita. Rozmawiając, słuchając opowieści, podziwiając piękne leśne zakątki nawet nie zauważyliśmy, że w nogach mamy 10km solidnego marszu. W Kadynach wszystkie grupy spotkały się w Leśniczówce na wspólnej biesiadzie. Każdy uczestnik otrzymał kiełbaskę, albo nawet i dwie, kilka kromek chleba,  kijek i wolny dostęp do ogniska. Jedni uczestnicy piekli kiełbaski, inni brali udział w konkursach. Impreza było przednia. Podczas naszej obecności w Leśniczówce w Kadynach odbywała się jeszcze inna zakrapiana impreza. Wszystkie komary z okolicy musiały dostać cynk dużo wcześniej o naszym przybyciu:-).

Generalnie wszyscy byli zadowoleni. My najedzeni, komarzyce napojone. Mogliśmy zatem wracać do domu.
Był to niestety ostatni już Rajd w tym roku szkolnym. Zapraszamy za rok.

Ł.Gniady, A. Derenda, S.Kutra

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.