Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Na lekcji języka angielskiego klasa piąta sportowa przygotowała plakaty o sławnych osobach utrwalając przy tym poznane słownictwo i zwroty oraz wykazując się talentem plastycznym. 

Na kolejnej lekcji, wykorzystując element Oceniania Kształtującego - ocenę koleżeńską, dokonali oceny prac swoich rówieśników. Zadaniem uczniów było umieszczenie "gwiazdy" i "życzenia" na plakatach kolegów i koleżanek. Dzięki temu sami stali się na moment nauczycielami i pomogli kolegom i koleżankom dostrzec dobre i słabe strony swojej pracy.

M. Szyk-Wojtkiewicz

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.