Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W zeszłym tygodniu uczniowie klas siódmych podczas lekcji języka niemieckiego wzięli udział w Potyczkach Językowych. Każda z grup uczniów musiała zmierzyć się z kilkoma zadaniami dotyczącymi krajów niemieckojęzycznych: między innymi musieli rozszyfrować polecenia i odpowiedzieć na różne pytania, były również zdania zapisane w odbiciu lustrzanym jak też tekst z ukrytą częścią wiersza. Największym wyzwaniem dla uczniów było wykonanie zadania polegającego na rozszyfrowaniu zdania z użyciem Szachownicy Polibiusza.  Kluczem do sukcesu była przede wszystkim współpraca uczniów wewnątrz grup. Przy okazji zabawy uczniowie poszerzyli swoja wiedzę związaną z krajami niemieckojęzycznymi.

Sebastian Kutra

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.