Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

15 XI w Szkole Podatkowej nr 11 najmłodsi uczniowie bawili się na „Balu jesieni”.

Tego dnia niebieskie mundurki zostały zastąpione kolorowymi strojami, a wygodne kapcie kaloszami. W sali zaroiło się od kolorowych parasoli.
Radosny nastrój udzielił się każdemu uczestnikowi. Były tańce pod chmurką lub z parasolką, konkursy z kropelkami deszczu i kałużami, a to wszystko przy dźwiękach jesiennych piosenek. Oczywiście nie zabrakło tańców w parach i grupach. W trakcie zabawy uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności wokalne śpiewając wspólnie „Jesienną cza czę” i ucząc się podstawowych kroków tego tańca. Jesienne harce najmłodszych uczniów naszej szkoły były bardzo udane i przysporzyły im wiele radosnych chwil.

Imprezę przygotowały- Małgorzata Podbielska, Małgorzata Zipser, Katarzyna Szczepańska

Więcej zdjęć na naszym Facebook'u

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.