Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dnia 29 maja 2024 roku w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka dla uczniów klas 0-III. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez panią dyrektor, po czym wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę "Dzień Dziecka". Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: wspólne pląsy, dmuchańce, tory przeszkód, skoki przez skakankę i gumę, rzuty do celu oraz przeciąganie liny. Każde dziecko mogło także delektować się pysznymi lodami 🍦 i watą cukrową🍭. To był wspaniały dzień pełen radości i beztroskiej zabawy! 🤩🎈🎊

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.