Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Witam Państwa Serdecznie.

 

Informuję, Państwa, że grupa osób z SP 11 Elbląg /5 uczniów i 2 nauczycieli/ powracająca z wymiany młodzieży z Reunion w ramach projektu Erasmus + jest zdrowa i czuje się bardzo dobrze. Przebywaliśmy 10 tys km od Europy w Reunion, gdzie nie stwierdzono przypadków choroby.

Po przeprowadzonej dzisiaj konsultacji z głównym inspektorem sanitarnym i lekarzem oddziału zakaźnego dyrektor SP 11 Elbląg Bogusław Milusz podjął decyzję o wprowadzeniu profilaktycznej kwarantany dla tych osób.

Bezpieczeństwo Naszych Dzieci jest najważniejsze.

 

Pozdrawiam ciepło Bogusław Milusz👍❤😎

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.