Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

16 października klasa III b i IIId uczestniczyły w Marszu żywności. 16 października to Światowy Dzień Żywności. Święto to ma na celu przybliżenie tematu globalnych problemów żywnościowych w tym walki z głodem i niedożywieniem. Tego dnia nasi uczniowie przebrani za produkty spożywcze, warzywa lub owoce przemaszerowali ulicami Elbląga z transparentami, na których widniały hasła nawiązujące do tematu przewodniego. Na zakończenie tegorocznej akcji dzieci wzięły udział w ekologicznym quizie. Połączyliśmy naukę i zabawę - było świetnie!

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.