Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W ramach realizowanego w planie wychowawczym doradztwa zawodowego klasa 5D miała ostatnio okazję porozmawiać o zawodzie trenera sportowego. Z racji profilu sportowego klasy, chętnych do zabrania głosu było wielu i bardzo szybko odgadnięto jaki to zawód Pani ma na myśli.
Następnie, w grupach zastanawialiśmy się nad cechami, jaki powinien mieć trener i grupowaliśmy je w kategorie. Po przypomnieniu sobie sylwetek kilku znanych trenerów sportowych (zarówno na gruncie lokalnym jak i narodowym), grupy zaprezentowały zestaw cech niezbędnych do wykonywania tego zawodu. Było ciekawie i inspirująco :- )

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.