Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Prezydent Miasta Elbląga Witold Wróblewski oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego zaprosili nas i pozostałe elbląskie szkoły do wzięcia udziału w Narodowym Czytaniu. Do tegorocznej lektury Prezydent Andrzej Duda z Małżonką wybrali osiem tekstów, „których wspólnym mianownikiem jest polskość w połączeniu z treściami uniwersalnymi, refleksją nad człowiekiem i społeczeństwem”.  Były to m. in.: „Dym” Marii Konopnickiej, „Katarynka” Bolesława Prusa, „Dobra pani” Elizy Orzeszkowej, „Sachem” Henryka Sienkiewicza oraz kilka innych.

Delegacja SP 11 - Maria Fiodorowicz z klasy V a i Maja Wiśniewska z klasy V b -miały przyjemność zaprezentować fragment „Sachema” Henryka Sienkiewicza. Nasze lektorki zrobiły to w bardzo ujmujący sposób – jeśli chodzi zarówno o poziom czytania, jak i wdzięk podkreślony strojami inspirowanymi XIX-wieczną modą.

Bardzo dziękujemy Marysi i Mai za godne reprezentowanie szkoły. Jestem z Was dumna!

Małgorzata Kowalska

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.