Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
 
DZIESIĄTY DZIEŃ PÓŁKOLONII W SP 11 To już ostatni dzień półkolonii.... W piątek wybraliśmy się do Nowej Holandii. Oj będzie co wspominać. Do zobaczenia za rok!

DZIEWIĄTY DZIEŃ PÓŁKOLONII W SP 11 W czwartek jedna z grup wybrała się do Pasłęka. Druga do parku rozrywki "Piekarczyk". Potem wspólnie zakończyliśmy dzień aktywnościami na boisku.
 

ÓSMY DZIEŃ PÓŁKOLONII W SP 11 W środę zostaliśmy podzieleni na dwie grupy. Pierwsza bawiła się w sali zabaw „Piekarczyk”, potem wybrała się na spacer ulicami Elbląga. Dzieci poznały najważniejsze zabytki i legendy dotyczące naszego miasta. Druga grupa spędziła czas na placu zabaw w Pasłęku. Wycieczkę zakończyli spacerem i wizytą w lodziarni.
 

SIÓDMY DZIEŃ PÓŁKOLONII W SP 11 We wtorek wybraliśmy się do Mikoszewa na zabawy plenerowe: zorbing na trawie, paintball laserowy, siatkówkę, łucznictwo, skakanie na dmuchańcach.

SZÓSTY DZIEŃ PÓŁKOLONII W SP 11 W poniedziałek wybraliśmy się na wycieczkę do Tczewa. Odwiedziliśmy Fabrykę Sztuki, w której braliśmy udział w przeróżnych zajęciach edukacyjnych. Wizytę zakończyliśmy długim spacerem. Zobaczcie sami, jaki Tczew jest piękny.

PIĄTY DZIEŃ PÓŁKOLONII W SP 11 W piątek wybraliśmy się do parku linowego do Malborka.

CZWARTY DZIEŃ PÓŁKOLONII W SP 11 W czwartek wybraliśmy się do Loopy's Wordu. To był dzień pełen aktywności i uśmiechu. Zobaczcie sami! :-)

TRZECI DZIEŃ PÓŁKOLONII W SP 11 W środę wybraliśmy się na plac zabaw do Pasłęka. Zabawa była świetna!

DRUGI DZIEŃ PÓŁKOLONII W SP 11 Wtorek upłynął bardzo aktywnie: uczyliśmy się tańczyć „Belgijkę”, rysowaliśmy, rozwiązywaliśmy łamigłówki. Wybraliśmy się do kina na film „Król Lew” - wzruszeniom nie było końca. Na zakończenie dnia  dbaliśmy o naszą formę, ćwicząc na hali sportowej.

Za nami PIERWSZY DZIEŃ PÓŁKOLONII w naszej szkole. Odwiedzili nas Panowi strażacy, aby opowiedzieć o swojej pracy. Zaprezentowali wóz strażacki i przestrzegli przed zagrożeniami, które powoduje nieumiejętne korzystanie z ognia w okresie wakacyjnym.
Wybraliśmy grupowych, wymyśliliśmy nazwy grup i wykonaliśmy wspólnie plakaty. Nie zabrakło zabaw integracyjnych w sali, a także na świeżym powietrzu w parku Modrzewie. Przed nami kolejne dni pełne ciekawych wycieczek, aktywności i atrakcji.
Do zobaczenia! 

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.