Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dziękujemy za gościnę oraz ciekawe zajęcia literacko-plastyczne pani praktykantce oraz pani Marysi z naszej biblioteki szkolnej. Wywiązała się ciekawa dyskusja na temat ulubionych lektur. Dzieci wykonały kolorowe zakładki do książek. Za nami pierwsza w tym sezonie wiosennym wizyta w osiedlowej lodziarni. Jako zwieńczenie zajęć dydaktycznych powstały papierowe zwierzątka zamieszkujące Azję oraz Afrykę. Poznaliśmy chińskie legendy i baśnie. Bawiliśmy się w teatrzyk klasowy naszymi kukiełkami-smokami.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.