Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W tym tygodniu na pierwszym planie były gry edukacyjne. Dzieci nauczyły się kodowania. Własnoręcznie wykonały elementy gry do literkowych piratów. Szukaliśmy wspólnie ukrytego skarbu. Do naszych prac plastycznych wykorzystujemy regularnie materiały recyklingowe: opakowania tekturowe, butelki plastikowe, skarpetki nie do pary...

Sprawnie dokonujemy analizy i syntezy głoskowej, doskonaliliśmy percepcję wzrokową. Na języku angielskim jesteśmy aktywni, pilnie ucząc się nowych słów. Umiemy uczyć się, siedząc w ławkach niczym pierwszoklasiści, którymi niebawem się staniemy.
Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tego tygodnia. Nauka przez zabawę to nasze motto! 😄

Pozdrawiamy serdecznie!

Wychowawczyni

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.