Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

W niedzielę, z inicjatywy wychowawcy klasy 4d oraz nauczycieli wychowania fizycznego, doszedł do skutku od dawna planowany rajd rowerowy. Tym razem ani pogoda, ani wszelakie przeciwności losu nie powstrzymały  rajdowców przed wyruszeniem w trasę. Udział swój oprócz, rzecz jasna dzieci, zapowiedzieli również rodzice. Część pojechała na rowerach, towarzyszące młodym cyklistom na 13 km trasie, a część na mecie rajdu zajęła się przygotowaniem biesiady. Punktem kulminacyjnym imprezy był mecz palanta dzieci vs rodzice. Wygrały naturalnie dzieci.

Gratulujemy uczestnikom zapału i chęci do aktywnego spędzania czasu.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.