Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

                25 września odbyły się Mistrzostwa Elbląga i Powiatu Elbląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800m. W kategorii szkół gimnazjalnych dziewczęta i chłopcy z Gimnazjum nr 4 wykazali się wspaniałą formą zdobywając srebrne medale, natomiast dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 11 uplasowały się na czwartej pozycji, a chłopcy - na miejscu  czternastym. Warto podkreślić, że wszyscy  zademonstrowali wspaniałą sportową walkę na trasie, zdyscyplinowanie oraz kulturalne zachowanie w czasie całej imprezy. Gratulujemy sukcesu!

Andrzej Trybiński

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.