Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniu 27.03.2017r. w Nidzicy odbył się Finał Wojewódzki w Mini Koszykówce dziewcząt, Energa Cup''. W turnieju uczestniczyło 6 najlepszych zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego: SP 2 Olsztyn, SP Olsztynek, SP3 Działdowo, SP1 Nidzica, SP3 Ełk oraz SP 11 Elbląg.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z kl.VI c sportowej, które po zaciętych, wyrównanych meczach zajęły ostatecznie wysokie 3 miejsce.

Swoją formę dziewczęta szlifowały na Ogólnopolskich turniejach koszykówki w Nidzicy, Białymstoku, Działdowie oraz grając w lidze pomorskiej młodziczek U-14. Jest to ogromny sukces tym bardziej że w zespole grają dziewczyny młodszego rocznika 2005. Już niebawem te najmłodsze zawodniczki z kl. VI c będą brały udział w Ogólnopolskim Turnieju Mini Koszykówki, „Elbasket”, gdzie będą walczyły o najwyższe miejsca.

Trenerem zespołu jest Anna Przewodowska, a trenerem wspierającym była Magdalena Kołacka.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.