Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

20 grudnia 2020 r. odbył się Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego „Rudolf”. Ze względu na sytuację epidemiczną, tegoroczne rozgrywki odbyły się w formie online. Z racji pandemii, pokazy taneczne zostały wcześniej nagrane przez instruktorów tańca i wysłane do organizatorów konkursu. W dniu dzisiejszym, podczas transmisji na żywo, jury oceniało występy. Julia Mazurkiewicz 🥇 oraz Weronika Roczniak 🥉 z klasy II a zdobyły odpowiednio I i III  miejsce w swojej kategorii wiekowej, III miejsce zajęła 🥉 Marika Kotulska uczennica klasy III c.

Dziewczynki uczęszczają do szkoły tańca Destination w Elblągu 💃🏼💃🏼🥇🥉🏆🏆

 Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego „Rudolf”

Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego „Rudolf”

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.