Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

Zorganizowany w pierwszym tygodniu ferii zimowych (19-25.01.2019) obóz narciarski dla uczniów naszej szkoły zakończył się pełnym sukcesem. Uczestnikami w większości byli uczniowie klas sportowych, którzy pod okiem instruktorów szlifowali swoje umiejętności nie tylko na nartach zjazdowych, ale także na deskach snowboardowych. Gościliśmy również naszych absolwentów, a także uczniów z innych elbląskich szkół, którzy wypoczywali wspólnie z nami. W okresie pobytu, na stokach Palenicy i Szafranówki panowały wręcz wyborne warunki śniegowe, pozwalające zrealizować pełen program szkoleniowy. Na wyróżnienie zasługują dzieci z klasy 5d, które mimo najkrótszego stażu narciarskiego doskonale poradziły sobie, pokazując świetną technikę jazdy, ale i dużą odpowiedzialność na stoku. Zapraszamy na kolejny obóz narciarski już za rok. Z nami bezpiecznie spędzicie czas ferii ucząc się i doskonaląc umiejętności narciarskie.

Janusz Krasowski i Mariusz Przebieg

Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmów z obozu narciarskiego na naszym szkolnym Facebooku

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.