Orlik

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

Jednym z wielu organizatorów Narodowego Dnia Sportu, którego piąta edycja przypadła w tym roku na 7 października, był Orlik przy Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu.

Narodowy Dzień Sportu to wydarzenie mające na celu promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia oraz pokazanie Polakom, jak bogata jest oferta sportowa wielu punktów w całym kraju, promowanie aktywnego trybu życia i różnych dyscyplin sportowych. Tego dnia tysiące punktów sportowych otwiera się bezpłatnie i ogólnodostępnie, organizując treningi, zawody dla każdego. Zaproponowanym przez animatorów z Orlika przy SP 11 w Elblągu i przyjętym do realizacji przez Fundację Zwalcz Nudę, był temat - "Trening Funkcjonalny w Koszykówce". Głównymi adresatami zajęć, które poprowadzili animatorzy: Andrzej Trybiński i Janusz Krasowski byli mieszkańcy Osiedla Nad Jarem oraz dzieci uczące się w SP 11. Świetna atmosfera, dobra jak na tę porę roku pogoda i atrakcyjność zajęć były gwarancją udanego treningu. Szykujemy się już do kolejnej edycji.

Janusz Krasowski

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.