Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Klasa 6B na języku angielskim sprawnie pracuje już z takimi elementami oceniania kształtującego jak: cele i kryteria do lekcji, zadania edukacyjnego czy sprawdzianów. Oprócz tego wiedzą co sygnalizować kolorem czerwonym, zielonym i żółtym oraz do czego służy metodnik. Ostatnio na angielskim pracują również z podsumowaniem lekcji podczas którego można sprawdzić stopień opanowania kryteriów wyznaczonych na początku lekcji oraz wytyczyć sobie kierunek dalszej pracy. Dzięki wspaniałemu narzędziu OKeja - PUDEŁKO REFLEKSJI- mają szansę wylosować metodę podsumowania lekcji i zgodnie z jej założeniem (z uwzględnieniem NaCoBeZu) udzielić informacji zwrotnej sobie i nauczycielowi na temat opanowania danych treści.

M. Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.