Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

10 maja odbył się apel klas I-III, w trakcie którego zostały wręczone dyplomy za udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. Naszą szkołę w konkursie reprezentowała bardzo liczna grupa. Łącznie było to, aż 69 uczestników!!!

Na szczególne wyróżnienie zasługują laureaci jest ich 14! Są to: Kaja Prokurat – (Id), Leon Duszyński (Ib), Wojciech Gutowski- 16 miesce w kraju (IIa), Leon Zakrzewski (IIb), Weronika Żołnieruk (IIa), Mikołaj Łagodziński (IIb), Jakub Lemanowicz (IIc), Karolina Natzke – 12 miejsce w kraju (IIIB), Blanka Agejczyk- 13 miejsce w kraju (IIIa), Lena Grycko (IIIC), Mikołaj Jagodziński (IIIC), Bartosz Baliński (IIIc), Maja Bichta (IIIc), Tymon Kolus (IIId).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.