Akademia Młodego Odkrywcy

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W maju, goście z zaprzyjaźnionych przedszkoli, którzy poznają JEDENASTKĘ i bawią się w naszej Akademii Młodego Odkrywcy, mieli okazję uczestniczyć w zajęciach na magicznym dywanie 💥 z grami planszowymi ♟️🧩oraz angielskiego z nowoczesnymi technologiami 🎧💻

Podczas warsztatów, które prowadzili nauczyciele Jedenastki, było jak zwykle dużo frajdy, zabawy i nauki 😁 Uśmiechy nie schodziły z buziek naszych kochanych przedszkolaków. Dzięki temu dowiedzieli się, jak można efektywnie uczyć się języka z nowoczesnymi technologiami, jak ćwiczyć koordynację wzrokowo - ruchową z pomocą magicznego dywanu i poznali tajniki wielu gier planszowych rozwijających logiczne myślenie 👌👏

To nie koniec Waszej przygody z Akademią, w czerwcu kolejne spotkania.

Zapraszamy!

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.