Home

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
Drzwi otwarte
Super Prymusi
Mecz absolwentów
Smartfony można wykorzystać również do nauki!!! :)
Interaktywnie na lekcjach języka angielskiego
Akademia Młodego Chemika kl 1b
W zerówce było teatralnie
European Healthy Lifestyle Erasmus+

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

 IMG 2095

W ramach projektu unijnego Ekperyment edukacją przyszłości - doposażenie bazy dydaktycznej elbląskich szkół podstawowych do rozwijania kompetencji matematyczno-przyrodniczych, uczniowie SP 11 mają możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu, umożliwiającego samodzielne przeprowadzanie doświadczeń i eksperymentów fizyko-chemicznych co bardzo korzystnie wpływa na rozwijanie umiejętności logicznego i twórczego myślenia, a także zdolności rozwiązywania problemów w życiu codziennym i pogłębiania wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych.

IMG 2722

IMG 2106

IMG 2109

IMG 2477

IMG 2590

IMG 2712

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.