30 Lecie SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Podział drużyn na mecz absolwentów dnia 21.10.2019 o godzinie 18:00.

Zbiórka zawodników o godzinie 17:00 w SP 11, ulica Korczaka 34!

 

ABSOLWENT 1

  1. Piotr Prokurat-absolwent z roku 2007, wychowawca-Arkadiusz Majewski, trener-Bogusław Milusz
  2. Marta Jerzykiewicz- Gawron, absolwent z roku 2008, wychowawczyni-Marzena Kurach, trener-Adam Prus, Anna Zgirska, Arkadiusz Majewski
  3. Jarosław Szymanowski-absolwent z roku 2008, wychowawczyni-Marzena Kurach, trener-Jakub Haryński
  4. Stanisław Prus-absolwent z roku 1997, wychowawca i trener- Tomasz Szuszkiewicz
  5. Marcin Krakowski-absolwent z roku 1993, wychowawca Elżbieta Gębka, trener Tomasz Szuszkiewicz
  6. Damian Domaszewicz, absolwent z roku 2006, wychowawca Anna Awiżeń, trener Dorota Gościńska
  7. Dominik Pawlak, absolwent z roku 2012, wychowawca Iwona Tomczak, trener Adam Prus
  8. Dawid Sobol, absolwent z roku 2004, wychowawca Urzszula Kluk, trener Dorota Gościńska
  9. Przemysław Magrian, , absolwent z roku 2004, wychowawca Ula Kluk, trener Dorota Gościńska
  10. Jakub Kosecki, absolwent z roku 2004, wychowawca Ula Kluk, trener Dorota Gościńska
  11. Bartosz Orzechowski, absolwent z roku 1997, wychowawca i trener- Tomasz Szuszkiewicz
  12. Marcin Glaner, absolwent z 1994, wychowawca Ewa Stankiewicz, trener Jarosław Lewandowski
  13. Joanna Jankowska, absolwent z roku 2008, wychowawca Marzena Kurach, trener Adam Prus, Anna Zgirska, Arkadiusz Majewski

ABSOLWENT 2

 

  1. Sebastian Gliński, absolwent z roku 2011, wychowawca Marzena Kurach, trener Anna Zgirska
  2. Paweł Budziński, absolwent z roku 2005, wychowawca Anna Awiżeń, trener Dorota Gościńska
  3. Aleksander Klonowski, absolwent z roku 2001, wychowawca Danuta Zambrzycka, trener Bogusław Milusz, Ryszard Zgirski
  4. Katarzyna Zapolska, absolwent 1998, wychowawca i trener Arkadiusz Majewski
  5. Karol Kopycki, absolwent z 2013, wychowawca i trener Arkadiusz Majewski
  6. Mariusz Mechliński, absolwent z roku 2004, wychowawca Urszula Kluk, trener Dorota Gościńska
  7. Jacek Gwiazdowski, absolwent z roku 2004, wychowawca Urszula Kluk, trener Dorota Gościńska
  8. Radosław Cendrowski, absolwent z 2006, wychowawca Anna Awiżeń, trener Dorota Gościńka
  9. Arkadiusz Komorek, absolwent z roku 2001, wychowawca Danuta Zambrzycka, trener Bogusław Milusz, Ryszard Zgirski
  10. Agnieszka Brzozowska (Żukowska) absolwent z roku 1998, wychowawca i trener Arkadiusz Majewski
  11. Adam Borawski, absolwent z roku 2019, wychowawca Dorota Gościńska, trener Arkadiusz Majewski
  12. Kacper (CIASTEK) Jastrzębski – gościnnie, zawodnik MKS TRUSO w latach 2010-2015

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów