Rozgrywki Ligowe

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Ogromny sukces odnieśli elbląscy koszykarze U15M podczas sobotniego meczu pokonując TSK Roś Pisz! 💥67-62💥

🏀W kwartach: I 16-12, II 20-26, III 12-8, IV 19-13. Przed sobotnim meczem obie drużyny miały szansę zająć premiujące miejsce i awansować do finału strefowego w ramach Mistrzostw Polski! Warunek, to wygrana. Nasza drużyna miała zminimalizowane szanse na zwycięstwo, ponieważ trener Arkadiusz Majewski nie mógł skorzystać z chorych Pawła Cholewy i Dawida Gruchalskiego. Ograniczyło to bardzo rotację i zmusiło elblążan do niemalże nadludzkiego wysiłku, aby osiągnąć cel.

🏀Od początku mecz był bardzo wyrównany. Żadna drużyna nie mogła odskoczyć od przeciwnika na bezpieczną przewagę. Przez cały mecz największa róznica wynosiła 6 pkt, a zmiana prowadzenia zmieniała się 17 razy. Do przerwy drużyna gości prowadziła 41-36, a po III kwartach 48-49 dla piszan.

Ostatnia część to walka o każdą piłkę i każdy kawałek boiska. Na dwie minuty do końca elblążanie prowadzili dwoma punktami i końcowy wynik był sprawą otwartą. Ostatnia minuta to popis w ataku naszego zawodnika Krzysztofa Celaka, który trafił bardzo ważna trójkę doprowadzając do wyniku 64-59 i dołożył jeszcze trzy celne rzuty wolne ustalając ostateczny wynik.

🏀Skład zwycięskiej drużyny: Krzysztof Celak 23 pkt, Borys Jakubschon 15 pkt, Szymon Glaner 12 pkt, Kajetan Jakimowicz 9 pkt, Olaf Półtoraczyk 6 pkt, Filip Ościłowski 2 pkt, Mateusz Sar, Szymon Częczek, Łukasz Orłowski, Wojciech Dudkiewicz, Michał Jankowski.

🏀Najskuteczniejszym zawodnikiem Pisza był Wojciech Milewski zdobywca 29 pkt.

AM

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.