Rozgrywki Ligowe

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Rewelacyjnie spisali się nasi koszykarze podczas wyjazdowego meczu w Ełku. Grając z bardzo silnym przeciwnikiem Uczniowskim Klubem Sportowym Nenufar Ełk zwyciężyliśmy 🏀 62:47 🏀.

W poszczególnych kwartach 17-19, 12-21, 8-15 i ostatniej 10-7. Przez cały mecz zespół UKS Jar Elblag ani przez moment nie przegrywał. Klasą samą dla siebie był Szymon Glaner, który trafił siedem z dziewięciu oddanych rzutów za 3 pkt💣! Do tego wyczynu dołożył jeszcze 6 pkt i ostatecznie zakończył mecz z 27 punktami. Cały zespół trafił aż 11 trójek💥. Do wyróżniających się zawodników tego meczu należeli jeszcze Krzysztof Celak, Filip Ościłowski zdobywając po 13 pkt. oraz Borys Jakubschon 9 pkt.

Zdaniem trenera Arkadiusza Majewskiego cały zespół zasłużył na ogromne brawa za walkę i zaangażowanie 💪 Duże słowa uznania należą się jeszcze rodzicom, którzy przebyli 300 km w jedną stronę, aby dopingować swoje pociechy.

Dziękujemy ⛹‍♀️👏
AM

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.