Rozgrywki Ligowe

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

25.II.2020 odbyły się w SP11 XXXIV MIMS w Koszykówce Dziewcząt dla kl.VIII i VII a nasza żeńska reprezentacja zajęła 1 miejsce 🥇👏🏻. Mimo bardzo dobrej gry przeciwniczek nasze koszykary wygrały wszystkie mecze: z SP3, SP12, SP15 i SP9. Zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale, ktore wręczał dyrektor SP11 Bogusław Milusz i wicedyrektor MOS Mirosław Puta, a opiekę medyczną zapewniał 🚨⛑ p. Andrzej Łącki.

Gratulacje dla wszystkich dziewczyn z SP15, SP12, SP9 i SP11 za walkę.💪👍🏀👏🏀

Koleżankom, które nie mogły dziś grać z nami, życzymy zdrówka.🤗

M.K. D.G.

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.