Rozgrywki Ligowe

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Reprezentacja SP11, rocz. 2007 i mł. w dn. 17.XII zajęła 1 miejsce podczas XXXIV MIMS w Mini Koszykówce Dziewcząt.
Zawodniczki otrzymały medale, które wręczał dyrektor SP11- Bogusław Milusz a nad sprawną organizacją zawodów czuwał Dariusz Zapolski, który jest sędzią międzynarodowym koszykówki i znajduje się w grupie sędziowskiej wyznaczonej do prowadzenia ligi mistrzów, czyli Basketball Champions Leaque. Pan Dariusz należy też do grupy FIBA Referees Elite, swoje umiejętności doskonali w cyklach testów pisemnych, fizycznych, językowych i sędziowania meczów.🏀

Brawo Dziewczyny 💪👏

Więcej informacji i zdjęć tutaj: XXXIV MIMS - mini koszykówka dziewcząt - WYNIKI, GALERIA

 

ozio_gallery_nano

 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.