Rozgrywki Ligowe

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W piątek, 26.10.2018 podopieczni A. Majewskiego, wysoko wygrali pierwszy mecz warmińsko-mazurskiej Ligi Koszykówki w kategorii U16M, z Orka Iława Basketball! 82:51! BRAWO!💪📣

Dziś, 28.10.2018:
Młodsze koszykarki M. Kołackiej o godzinie 10 zmierzyły się z ubiegłorocznym mistrzem Pomorskiej Ligi Koszykówki, Basket Fred Kielno. Dziewczyny zagrały bardzo dobrze! Była walka, praca w obronie i ataku! Dzięki temu mecz zakończył się niedużą przewagą przeciwniczek, 52:67 🏀 SUPER! 💣
O godzinie 12:30 zaczął się drugi mecz ligowy chłopaków w kategorii U16M. Ich rywalem tym razem był zespół Polonia SP 3 Pasłęk. Działo się! Spotkanie „na styku”, ale udało się! Walka, determinacja i zaangażowanie zaowocowało zwycięstwem 87:76!

Brawa dla wszystkich koszykarek i koszykarzy!👏
Dziękujemy kibicom, rodzicom trenerom, wychowawczyni klasy 5d B. Sakowskiej, A. Ostrasz i wszystkim miłośnikom koszykówki 👏😉🤗.

M. Kołacka, W. Kołacka

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.