Konkursy

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Prezydent Miasta Elbląg i Młodzieżowa Rada Miasta Elbląg zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie projektu graficznego logo Młodzieżowej Rady Miasta Elbląg, które będzie znakiem promocyjnym i oficjalnym symbolem identyfikacji działalności statutowej Młodzieżowej Rady Miasta Elbląg. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych Gminy Miasta Elbląg. Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować znak graficzny w dowolnej technice komputerowej (należy zapisać w formacie JPG lub PNG i nazwać wg wzoru imię_nazwisko_szkoła_klasa.jpg). Prace należy zapisać na płycie i wydrukować na papierze w formacie A4 oraz złożyć do sekretariatu szkoły do 22 października 2019 roku. Do pracy należy załączyć oświadczenie o spełnieniu wszystkich warunków uczestnictwa w konkursie (oświadczenia te znajdują się na końcu regulaminu, załącznik nr 2 dla uczniów niepełnoletnich).

 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.