Praca zdalna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie klas piątych przedstawiają propozycję zabawek - w stylu zrób to sam.  Wykorzystali do tego butelki, pojemniki, nakrętki z tworzyw sztucznych oraz materiały papiernicze.  Ze zwykłej opakowań plastikowych wyczarowali zabawki i inne gadżety.  Powstały krowy, tancerki, helikoptery, czołgi, zwierzątka, roboty, pociągi, a nawet laptop, tylko szkoda, że nie można go wykorzystać do nauki zdalnej.

Zastosowany przez dzieci recykling tworzyw sztucznych pozwolił przekształcić stare niepotrzebne przedmioty i nadać im nowe życie.  Wystarczyła kreatywność. 

B. Sakowska

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.