Praca zdalna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Klasowe kolędowanie 4d....z poczęstunkiem na czacie, występem Marysi (grającej na ukulele!) i zadaniami przedświątecznymi i od św. Mikołaja.

WESOLYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM😀

 

KLASA 6 D - Święta online?

Sportowa SZÓSTA D zorganizowała świętowanie w formie online zarówno po polsku jak i angielsku. Oprócz dekoracji bożonarodzeniowych, które pojawiły się w domach, na uczniach, pupilach domowych czy komputerach, klasa wykazała się znajomością swoich kolegów i koleżanek z klasy. W specjalnie przygotowanym QUIZIE w aplikacji KAHOOT! odpowiadali na pytania. Okazało się, kto się zna jak łyse konie 😀 Poza tym tworzyliśmy kartki z życzeniami po angielsku i wysyłaliśmy sobie nawzajem, poznawaliśmy lub przypomnieliśmy sobie symbole Bożego Narodzenia po polsku i angielsku. I uśmiechaliśmy się do siebie więcej niż zwykle :-) To były ekscytujące chwile 😀 

Pozdrawiamy- KLASA 6 d i Pani Magda

Odwrócone lekcje języka angielskiego w klasach 7

Zdalne nauczanie to okazja do tego, aby nie tylko nauczyciele, ale i uczniowie wykorzystali swoje umiejętności w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych w praktyce. Uczestnicząc w lekcji online uczeń musi wykazać się przynajmniej podstawami w tym zakresie, czy potrafiłby jednak poprowadzić taką lekcję? W minionym tygodniu postanowiłam to sprawdzić. Zgodnie z założeniem metody ODWRÓCONEJ LEKCJI, siódmoklasiści najpierw zapoznali się z tematem lekcji (czasem PAST SIMPLE), a następnie opowiadali o nim klasie i utrwalali zdobytą wiedzę. Uczennice dwóch klas 7 - Laura Van Iperen oraz Natalia Asiukiewicz - oprócz teoretycznego przekazania treści przygotowały również zadania interaktywne zachęcając przy tym wszystkich do czynnego udziału w lekcji. Dziewczyny poradziły sobie znakomicie, a klasy odebrały to doświadczenie bardzo pozytywnie.

M. Szyk-Wojtkiewicz

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.