Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Wiele się wydarzyło w ostatnim tygodniu u młodszych uczniów SP11 w Elblągu Dzieci i rodzice spotykali się online. Te spotkania przyniosły wiele radości oraz pozwoliły na wyjaśnienie pracy domowej. Utrwalano liczenie, pisano nowe literki, krótkie zdania i opowiadania. Ponadto wykonano wiele prac plastyczno- technicznych, m.in. bohaterem był przybysz z kosmosu, zwiastuny wiosny, aktywny wypoczynek, kalendarz pogody, wynalazki, które zmieniły świat, zdrowie, piramida żywienia, wiosenne kanapki i wiele innych. Natomiast na angielskim dzieci utrwalały wcześniej poznane słownictwo, śpiewały piosenki oraz wykonały przepiękne pracę plastyczno- językowe. To był bardzo pracowity tydzień.

Kronikarz - Mirosława Frączyk

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.