20 września 2025 r. mieliśmy przyjemność współorganizować kolejną edycję ogólnopolskiego wydarzenia Spotkajmy się, Pograjmy. W wydarzeniu tym brało udział kilkadziesiąt klubów w różnych miejscach Polski a pod nazwą Stadt Land Spielt kilkaset w krajach Europy Zachodniej. W Elblągu udało się zgromadzić spore grono sympatyków planszówek i zaprosić do wspólnego grania. Uczestnicy bawili się świetnie głównie przy Wyzwaniu growym z grami: Qwirkle, Labirynth Minecraft, Szepczący las, Gluty. Dużym zainteresowaniem cieszyły się turnieje w Karaka i Skato. Swoich fanów znalazły też Kącik kreatywny i Strefa Konstruktora. Dziękujemy za wspólną organizację i wspaniały pomysł Klubom Gier Planszowych, za wsparcie wydarzenia wydawnictwom: Muduko, Ravensburger, Naszej Księgarnii, Albi Polska Gry, Askato. Dużej grupie rodziców i uczniów dziękujemy za wspólnie spędzony czas i każdą pomoc.
Piotr Zbierzchowski








































































Librus
TikTok